KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15804133
nr 1580 4133
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Oljemålning, Hus vid kust. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 33x72 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:04:33
100 kr
200 kr